كمپين حمايت از نامزدی فاطمه‌ی رجبی در انتخابات آينده

ما جمعی از «حكومت‌طلبان اصلاح‌شده» كه از اصلاح‌طلبان حكومتی سابق منشعب شده و حزب جديد «چكاد ولايت‌مداران پيش‌روی ايران نوين» (چوپان) را تشكيل داده‌ايم بدين وسيله از طرف خانواده‌های جان‌باختگان و زندانيان و كهريزكی‌های جنبش سبز از مقام عظمای ولايت عذرخواهی می‌كنيم و سران فتنه را مسوول خون‌ها و جان‌ها و روان‌ها و عمرهای تباه‌شده می‌دانيم. از فرمانده‌ی كل قوا و نيز از نايب بر حق امام زمان خواستار محاكمه‌ی عادلانه و عاری از رافت اسلامی و اشد مجازات برای كليه‌ی فريب‌خوردگان و مزدوران می‌باشيم و می‌خواهيم كليه‌ی اقدامات لازم برای سكته‌ی قلبی «شيخ ساده‌لوح» و «ميرحسين ديكتاتور» در ايام حبس خانگی را مبذول بفرمايند.

باری، فتنه‌ی انتخابات با درايت و بصيرت رهبر معظم برطرف شد و چشم فتنه با جراحی عميق ايشان از حدقه به درآمد. ايشان در همان اولين جمعه‌ی پس از انتخابات با فروتنی بسيار ضمن اشاره به آبروی اندك و جسم عليل خود شور و خروش نيروهای مخلص انقلاب را برانگيختند و با بصيرت تمام، نظر خود را به نظر احمدی‌نژاد نزديك‌تر دانستند.

پس از رفع فتنه، و حال كه عورت اسفنديارگونه‌ی احمدی‌نژاد سرچشمه‌ی جريان انحرافی شده است ايشان باز هم  وارد صحنه شده و با شجاعت تمام از بصيرت خود ابراز پشيمانی كرده‌اند. ولی امر مسلمين جهان با گذاشتن دست مبارك خود روی سرچشمه‌ی اين جريان انحرافی، مشت محكمی زدند به دهان ياوه‌گويان شرق و غرب كه در دل خود می‌گفتند: «ای رهبر آزاده، بصيرتت نم داده» و بار ديگر بصيرت خود را به رخ جهانيان كشيدند. اين الگوی «بصيرت – شجاعت در اعتراف به اشتباه – بصيرت مضاعف» ويژگی يگانه‌ی ايشان در مديريت جهانی است و بايد كه دفتر حفظ آثار مقام معظم رهبری به نشر اين مهم همت بگمارد.

از ميان دل‌سوختگان نظام و رهبری اين ويژگی «بصيرت – شجاعت در اعتراف به اشتباه – بصيرت مضاعف» را تنها در خانم «فاطمه‌ی رجبی» سراغ داريم. هم او كه در آغاز دوران احمدی‌نژاد و هنگامی كه شوهرش غلامحسين الهام همه‌كاره‌ی رييس‌جمهور بود با بصيرت تمام كتابی نوشت در وصف كرامات محمود به نام «معجزه‌ی هزاره‌ی سوم» اما پس از ديدن رفتار بيمارگونه‌ی عورت احمدی‌نژاد و رفت و آمدهای مشكوك اين جريان انحرافی به خارج و داخل، با شهامت تمام از بصيرت خود ابراز پشيمانی كرد و با بصيرتی نو از پدر عروس و خود احمدی‌نژاد عبور كرد.

ما اعضای حزب چوپان بدين وسيله ضمن اعلام شركت در انتخابات آينده، از نامزدی خانم «فاطمه‌ی رجبی» كه از هر مردی مردتر است اعلام حمايت می‌كنيم تا الگوی شخصيتی رهبر انقلاب يعنی «بصيرت – پشيمانی – بصيرت مضاعف» را در وجود ايشان تبلوری ديگر بخشيده باشيم. به شورای محترم نگهبان هم اعلام می‌كنيم كه يگانه شرط ما برای حضور در انتخابات تاييد صلاحيت ايشان است. شعار انتخاباتی ما هم اين است:

«شكل فاطی كماندو مهم نيست،‌ محتواش مهم‌ه».

والسلام علی من تبع سيد علی خدا

1 پاسخ به “كمپين حمايت از نامزدی فاطمه‌ی رجبی در انتخابات آينده

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: